EGR chladiče pro osobní automobily

Společnost T.RAD Czech s.r.o. vyrábí ve svém závodě v České republice chladiče výfukových plynů (tzv. EGR chladiče) pro benzínové motory osobních automobilů. Technologie EGR umožňuje snížit emise NOx ve výfukových plynech vznětových motorů. Část výfukových plynů prochází EGR chladičem a je nasávána zpět do motoru, kde se znovu účastní procesu spalování.
Více...

Společnost T.RAD Czech s.r.o. vyrábí ve svém závodě v České republice chladiče výfukových plynů (tzv. EGR chladiče) pro benzínové motory osobních automobilů.
Technologie EGR umožňuje snížit emise NOx ve výfukových plynech vznětových motorů. Část výfukových plynů prochází EGR chladičem a je nasávána zpět do motoru, kde se znovu účastní procesu spalování. V nasávaném vzduchu je menší podíl kyslíku, výsledkem jsou nižší teploty v průběhu spalování a tím i nižší produkce oxidů dusíku, vznikajících především za vysokých teplot.
T.RAD Czech s.r.o. flexibilně reaguje na požadavky svých zákazníků a průběžně vyrábí výměníky, které jsou navrženy T.RAD designery a splňují požadavky emisní legislativy a zákazníka.
Tyto produkty v poslední době vykazují rychlý rozvoj, jelikož splňují poptávku po výrobcích šetrných k životnímu prostředí.